Spotkanie ze Świętym Mikołajem dla dzieci i wnucząt pracowników

Szanowni Państwo,

kontynuując coroczne spotkania ze Świętym Mikołajem organizowane przez Ośrodek Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych, Biuro Promocji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie zaprasza serdecznie Dzieci wraz z Rodzicami i Dziadkami na Spotkanie ze Świętym Mikołajem, które odbędzie się 9 grudnia br., oferujemy Państwu do wyboru dwie godziny: 10.00 lub 13.00.

Wręczanie podarków przez Mikołaja, to niezwykłe przeżycie dla dziecka, dlatego pragniemy podczas tej imprezy przekazać magię tego momentu i sprawić, że piękne chwile na długo zostaną w pamięci malucha.

W programie przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji m.in. warsztaty w świątecznym klimacie, zdjęcie z Mikołajem, no i oczywiście wręczanie upominków przez Świętego Mikołaja. Do udziału zapraszamy dzieci w wieku do 9 lat.

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 grudnia 2017 roku, telefonicznie 12 662 6167, mailowo: promocja@up.krakow.pl bądź osobiście: pokój nr 28, ul. Podchorążych 2, Kraków. Decyduje kolejność zgłoszeń a liczba miejsc jest ograniczona.

Koszt udziału: 35 zł/dziecko (w cenie: upominek, udział w warsztatach, pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem).

Uwaga zmiana miejsca imprezy: Klub Bakałarz, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, ul. Ingardena 4

Uprzejmie informujemy, że Związek Zawodowy Pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego dla dzieci i wnuków swoich członków w całości finansuje udział w Mikołajkach. W związku z powyższym w zgłoszeniu udziału w wydarzeniu prosimy zawrzeć informację o członkostwie w ZZP UP.

Serdecznie zapraszamy!
Biuro Promocji